+48 512 901 635
tenistour@op.pl
ul. Fabryczna
32-500 Chrzanów

Sportowe Wakacje

W 2020 roku klub MTT Chrzanów realizuje zadanie: Organizacja ogólnodostępnych i otwartych zajęć nauki gry w tenisa ziemnego „W Chrzanowie się ruszamy i naszą tradycję znamy”. Zadanie wspierane jest przez Ministerstwo Sportu w ramach programu “Sportowe Wakacje+”.

Celem zadania będzie popularyzacja sportu i aktywizacja wśród jak najszerszej grupy mieszkańców, zachęcenie rodzin do wspólnego uprawiania sportu a także edukacja historyczna poprzez sport, ukazanie zgubnych skutków nałogów i niesportowego trybu życia, chorób cywilizacyjnych. Realizacja zadania zmieni spojrzenie wśród mieszkańców na sport i aktywność jako coś niedostępnego i mało atrakcyjnego. Uczestnicy zadania w kolejnych miesiącach będą uczestniczyć dzięki osiągniętym umiejętnościom w piknikach, turniejach dla różnych grup wiekowych oraz rozgrywkach rekreacyjnych. Zakładany jest liczny udział w projekcie rodzin, mieszkańców wsi, dzieci, młodzieży, zachęcenie tych grup do aktywnego udziału w sporcie w sposób regularny i częsty.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w projekcie. Ze względu na sytuacje epidemiologiczną liczba osób przebywających na korcie jednocześnie jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu
+48 512 901 635

Zapraszamy !