+48 512 901 635
tenistour@op.pl
ul. Fabryczna
32-500 Chrzanów

Nauka gry

Akademia Tenisa oferuje naukę gry zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. W zależności od potrzeb klienta zajęcia mogą odbywać się indywidualnie jak i w grupach dwu lub więcej osobowych.
Nasi klienci to nie tylko mieszkańcy Chrzanowa, ale także okolicznych miast takich jak Jaworzno, Libiąż, Trzebinia i Chełmek. Jesteśmy jedynym centrum tenisowym w powiecie.

Nauka gry dla dzieci

Wprowadzamy w tajniki tenisa dzieci od wieku przedszkolnego. Stosujemy nowoczesne metody i sprzęt zalecany przez Międzynarodową Federację Tenisa (ITF). Szkolimy zawodniczo, ale przede wszystkim próbujemy propagować zdrowy styl życia u dzieci i młodzieży. Dla zawodników i dzieci grających rekreacyjnie organizujemy turnieje i zgrupowania tenisowe. Metodyki pracy z dziećmi uczymy się od najlepszych na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach trenerskich.

Nauka gry dla dorosłych

Tenis to nie tylko sport dla zawodników, ale też świetna zabawa dla każdego – bez względu na wiek, płeć, predyspozycje sportowe. Skutecznie uczymy grać zarówno Panie, jak i Panów w każdym wieku. Nauka dla dorosłych odbywa się w formie treningów indywidualnych oraz treningów w grupie dwuosobowej. Dla spragnionych rywalizacji oferujemy sprawdzenie się w lidze tenisowej.